Contact

Phone: +48 (22) 852 26 03
Phone: +48 (22) 857 90 85
E-mail: sprzedaz@wolagabriela.pl

OFFICE HOURS:
Mon – Fri: 9:00 – 18:00
Saturday: 10:00 – 15:00
Sunday: 10:00 – 15:00

DEVELOPER INFO:
Sokratesa Development Sp. z o.o.
62A Jan Kazimierz Street
01-248 Warsaw, Poland

SALES OFFICE:
62A Jan Kazimierz Street
01-248 Warsaw, Poland

WolaGabrielaDeweloper

Napisz do nas

  • Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych
    Wyrażając tę zgodę, akceptujesz możliwość wykorzystywania dotyczących Ciebie danych w celach związanych z prowadzeniem działań promocyjnych przez Sokratesa Development Sp. z o.o.
    Jeśli wyrazisz tę zgodę będziesz mógł na bieżąco otrzymywać od nas informacje o najnowszych promocjach, rabatach i ofercie, na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Jeżeli dodatkowo wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez naszych partnerów i kontrahentów, będziesz mógł również otrzymywać bieżące informacje o ich ofercie.
    Jeśli wyrazisz tę zgodę będziesz mógł na bieżąco otrzymywać od nas informacje o najnowszych promocjach, rabatach i ofercie, na wskazany przez Ciebie numer telefonu. Jeżeli dodatkowo wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez naszych partnerów i kontrahentów, będziesz mógł również otrzymywać bieżące informacje o ich ofercie.
    Zgoda oznacza możliwość tworzenia profilu klienta opartego na informacjach dotyczących świadczonych usług, z których korzysta klient, zainteresowania ofertą lub innych informacji zawartych w tzw. plikach cookies. Profilowanie ma wpływ na informacje marketingowe oraz oferty, które będą Państwo otrzymywać (oferta dopasowana do Państwa potrzeb).

Online meeting

For the safety and comfort of our customers, it is possible to meet ONLINE with our specialist who will present you with the full range of apartments.

Schedule a meeting
Make an appointment

(22) 852 26 03

(22) 857 90 85

Investment address

62A Jana Kazimierza Street, Warsaw

WolaGabrielaDeweloper