Umów spotkanie

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów istnieje możliwość spotkania ONLINE z naszym specjalistą który przedstawi Państwu pełna ofertę mieszkań.
Wykonaj 4 proste kroki,
aby połączyć się online z naszym Doradcą

01

Krok
pierwszy

Otrzymasz e-maila z zaproszeniem na spotkanie. Klikasz w link

02

Krok
drugi

Wybierasz opcje
Dołącz w przeglądarce

03

Krok
trzeci

Włącz kamerę i mikrofon Zatwierdź komunikat "Zezwalaj"

04

Krok
czwarty

A następnie
Dołącz do spotkania

Jak to działa

Wybierz swoje wymarzone mieszkanie bez wychodzenia z domu. Podczas spotkania online nasz specjalista pokaże Ci plany, poda ceny mieszkań oraz odpowie na wszystkie twoje pytania a nawet zrobi dwu dniową ustną rezerwację na wybrane mieszkanie bez zobowiązań.

Spotkanie Online – korzyści:

Komfort wyboru mieszkania będąc w domu w kapciach

Bezpieczeństwo (w związku z Covid-19) nie musisz wychodzić z domu i narażać siebie i bliskich

Zaoszczędzisz czas spędzony na dojazd do biura sprzedaży

Otrzymasz identyczną ofertę jak w biurze sprzedaży

Napisz do nas

  • Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych
    Wyrażając tę zgodę, akceptujesz możliwość wykorzystywania dotyczących Ciebie danych w celach związanych z prowadzeniem działań promocyjnych przez Sokratesa Development Sp. z o.o.
    Jeśli wyrazisz tę zgodę będziesz mógł na bieżąco otrzymywać od nas informacje o najnowszych promocjach, rabatach i ofercie, na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Jeżeli dodatkowo wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez naszych partnerów i kontrahentów, będziesz mógł również otrzymywać bieżące informacje o ich ofercie.
    Jeśli wyrazisz tę zgodę będziesz mógł na bieżąco otrzymywać od nas informacje o najnowszych promocjach, rabatach i ofercie, na wskazany przez Ciebie numer telefonu. Jeżeli dodatkowo wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez naszych partnerów i kontrahentów, będziesz mógł również otrzymywać bieżące informacje o ich ofercie.
    Zgoda oznacza możliwość tworzenia profilu klienta opartego na informacjach dotyczących świadczonych usług, z których korzysta klient, zainteresowania ofertą lub innych informacji zawartych w tzw. plikach cookies. Profilowanie ma wpływ na informacje marketingowe oraz oferty, które będą Państwo otrzymywać (oferta dopasowana do Państwa potrzeb).
Umów się na spotkanie

(22) 852 26 03

(22) 857 90 85

Adres inwestycji

Kacpra Karlińskiego 4 lok. 175, Warszawa

WolaGabrielaDeweloper