Kontakt

Tel.: +48 (22) 852 26 03
Tel.: +48 (22) 857 90 85
E-mail: sprzedaz@wolagabriela.pl

GODZINY PRACY BIURA:
Pon. – Pt.: 9:00-17:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

DANE DEWELOPERA:
Sokratesa Development Sp. z o.o.
ul. Kacpra Karlińskiego 4, lok. 175
01-262 Warszawa

BIURO SPRZEDAŻY:
ul. Kacpra Karlińskiego 4, lok. 175
01-262 Warszawa

WolaGabrielaDeweloper

Napisz do nas

  • Przed wyrażeniem zgody zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych
    Wyrażając tę zgodę, akceptujesz możliwość wykorzystywania dotyczących Ciebie danych w celach związanych z prowadzeniem działań promocyjnych przez Sokratesa Development Sp. z o.o.
    Jeśli wyrazisz tę zgodę będziesz mógł na bieżąco otrzymywać od nas informacje o najnowszych promocjach, rabatach i ofercie, na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Jeżeli dodatkowo wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez naszych partnerów i kontrahentów, będziesz mógł również otrzymywać bieżące informacje o ich ofercie.
    Jeśli wyrazisz tę zgodę będziesz mógł na bieżąco otrzymywać od nas informacje o najnowszych promocjach, rabatach i ofercie, na wskazany przez Ciebie numer telefonu. Jeżeli dodatkowo wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez naszych partnerów i kontrahentów, będziesz mógł również otrzymywać bieżące informacje o ich ofercie.
    Zgoda oznacza możliwość tworzenia profilu klienta opartego na informacjach dotyczących świadczonych usług, z których korzysta klient, zainteresowania ofertą lub innych informacji zawartych w tzw. plikach cookies. Profilowanie ma wpływ na informacje marketingowe oraz oferty, które będą Państwo otrzymywać (oferta dopasowana do Państwa potrzeb).

Spotkanie on-line

W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów istnieje możliwość spotkania ONLINE z naszym specjalistą który przedstawi Państwu pełna ofertę mieszkań.

Umów spotkanie
Umów się na spotkanie

(22) 852 26 03

(22) 857 90 85

Adres inwestycji

Kacpra Karlińskiego 4 lok. 175, Warszawa

WolaGabrielaDeweloper