O inwestycji

W pierwszym etapie inwestycji realizowanej przy ulicy Jana Kazimierza 62A powstanie 130 mieszkań o metrażach od 25 m2 do 137 m2, oraz 2 lokale usługowe w formie open space o powierzchni 303 m2 i 317 m2 – istnieje możliwość dostosowania aranżacji do potrzeb klienta.

Pierwsi lokatorzy będą mogli odebrać klucze już w IV kwartale 2021.

Plan
zagospodarowania

Docelowo inwestycja
ma składać się z dwóch etapów

Pobierz plan zagospodarowania

Architektura
budynku

Wolę Gabriela cechuje kameralna, subtelna architektura. Projektant – pracownia MKC – zaproponował bardzo elegancki, kaskadowy układ budynku.

Na kondygnacji “O” znajdą się 2 lokale usługowe w formie open space o powierzchni 303 i 317 m2 (istnieje możliwość dostosowania aranżacji do potrzeb klienta). Na piętrach zostały zaprojektowane 130 mieszkania. Pod budynkiem deweloper przewidział halę garażową z samodzielnymi miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Przykładowe
metraże

Metraże
od 25 m2 do 137 m2

Wyświetl listę mieszkań

Wola Gabriela
to Twoje miejsce!

Wola Odolany to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się rejonów Warszawy.

Do ścisłego centrum można dojechać za pomocą licznych linii autobusowych i tramwajowych w mniej niż kwadrans. W nieodległej przyszłości kilka przystanków tramwajowych dalej, przy ulicy Płockiej powstanie stacja II linii metra.

Rozwojowi okolicznych inwestycji mieszkaniowych towarzyszy stale powiększająca się oferta sklepów i usług. W kilkanaście minut dojedziemy stąd do centrum handlowego Wola Park, czy hipermarketów sieci Tesco przy ul. Górczewskiej i Połczyńskiej.

Spragnieni kontaktu z kulturą wysoką docenią z pewnością bliskość Teatru Dramatycznego – Scena Na Woli.

Szybki dostęp do południowych i prawobrzeżnych dzielnic Warszawy zapewnia trasa S8, do której dojedziemy stąd w pięć minut. Docelowo za kilka lat trasa S8 ma stać się obwodnicą stolicy.

130

Mieszkań w etapie I

od 25 m2 do 137 m2

Dostępnej powierzchni
w lokalach mieszkalnych

2

Lokale usługowe

Dlaczego warto?

Wola Gabriela to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie walory mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, a zarazem w bezpośredniej bliskości centrum Warszawy. Bezpieczeństwo transakcji, doskonała lokalizacja, świetna architektura oraz szeroki wybór metraży sprawiają, że Wola Gabriela to idealny wybór zarówno dla młodych par, rodzin z dziećmi, jak i inwestorów indywidualnych, szukających atrakcyjnych nieruchomości na wynajem.

Dogodna lokalizacja

15 min. od centrum

Kameralny budynek
w układzie kaskadowym

Nowoczesna architektura

Doświadczony deweloper

Bezpieczeństwo transakcji

Duże balkony i tarasy
zapewniające przestrzeń

Wygoda i komfort

Stylowo i kameralnie

Wolę Gabriela cechuje kameralna, subtelna architektura.

Inwestycja utrzymana jest w niskiej, kaskadowej zabudowie, a nowoczesny design uzyskano poprzez użycie bieli, grafitu, stali oraz szkła. Całość świetnie komponuje się z otoczeniem, a w najbliższej okolicy nie brakuje terenów zielonych, jak np. Park Powstańców Warszawy, Park Sowińskiego ze słynnym amfiteatrem, Park Szymańskiego czy Park Moczydło.

Etap I będzie miał zaledwie pięć kondygnacji, a większość mieszkań będzie posiadać przestronne tarasy, balkony lub loggie. Duże przeszklenia zapewnią odpowiednie doświetlenie mieszkań światłem naturalnym, tak ważnym dla dobrego samopoczucia mieszkańców.

O deweloperze

Właścicielem Sokratesa Development Sp. z o.o. jest Bukowińska Development Sp. z o.o.
Podstawowym przedmiotem działania firmy jest działalność deweloperska w zakresie budownictwa mieszkaniowego.

Inwestycje zrealizowane

Sokratesa Park & Art

Jest to nowoczesne osiedle składające się z 595 mieszkań oraz części usługowej, będące przykładem funkcjonalnej i eleganckiej architektury, zlokalizowane w Warszawie przy ul. Sokratesa w odległości zaledwie 500m od stacji metra Młociny na Bielanach.

Inwestycja została zrealizowana z zastosowaniem nowoczesnych technologii, które pozwoliły osiągnąć szybkie tempo budowy, elastyczność aranżacji wnętrz oraz wysoką jakość i estetykę.

Wybudowane mieszkania mają zróżnicowany układ pokoi, przestronne kuchnie, wygodny układ komunikacyjno – przestrzenny i doskonale doświetloną powierzchnię mieszkalną. Każde z mieszkań wyposażone jest ponadto w komplet przyłączy multimedialnych. Inwestycja składa się z 3 etapów.

Bukowińska

Inwestycja usytuowana jest w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy – Mokotowie.

Jest to budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany przy ulicy Bukowińskiej 26 C, u zbiegu ulic Puławskiej i Domaniewskiej.

W 11 kondygnacyjnym budynku usytuowano kompleks handlowo-usługowy oraz 122 mieszkania o zróżnicowanej wielkości, wykonane w wysokim standardzie.

Funkcjonalność, komfort wnętrz oraz przestrzenne i estetyczne rozwiązania przyjęte przez renomowaną pracownię architektoniczną APAR PROJEKT Sp. z o.o. zapewniły sukces rynkowy tej inwestycji. Inwestycja zajęła II miejsce w kategorii “Atrakcyjność oferty” i III miejsce w kategorii “Rzetelność”.

Mapa inwestycji

Umów się na spotkanie

(22) 852 26 03

(22) 857 90 85

Adres inwestycji

Jana Kazimierza 62A, Warszawa

facebookWolaGabrielaDeweloper

Napisz do nas

Ulubione

Porównaj

Ostatnio oglądane